Cześć, moi drodzy klienci! Mam na imię Victoria i pochodzę z Ukrainy. Chciałabym opowiedzieć wam historię powstania naszego salonu kosmetycznego «Sztuka zdrowia» w Gdyni, Polska.

W 2016 roku przeprowadziłam się do Polski w poszukiwaniu nowych możliwości. Tu poznałam specjalistę od masażu i zabiegów kosmetycznych, który został moim mentorem. Bardzo zainteresowała mnie jego praca i postanowiłam pójść na kursy masażu, aby dowiedzieć się więcej o tej profesji.

W 2019 roku uzyskałam dyplom masażysty i zaczęłam pracować w lokalnym spa-salonie w Gdyni. Tu dowiedziałam się więcej o zabiegach kosmetycznych i rozwijałam się jako specjalista w tej dziedzinie.

W 2021 roku postanowiłam otworzyć swój własny salon kosmetyczny w Gdyni. Wiedziałam, że doskonały masaż i zabiegi kosmetyczne mogą poprawić zdrowie i samopoczucie moich klientów, dlatego rozpoczęłam poszukiwania lokalu i wyposażenia dla mojego salonu.

W 2023 roku, po wielu miesiącach poszukiwań i przygotowań, otworzyłam mój salon kosmetyczny «Sztuka zdrowia». Mój salon specjalizuje się w leczniczym masażu i zabiegach kosmetycznych. Zawsze zapewniam indywidualne podejście do każdego klienta i gwarantuję wysoką jakość usług. W ciągu roku działalności mój salon zdobył doskonałą reputację w Gdyni i okolicznych rejonach.

Jestem bardzo szczęśliwa, że moja pasja do masażu i zabiegów kosmetycznych daje zdrowie ludziom.

Call Now Button